Hotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK

Hotel Pacifik se nachází v Mariánských lázních a byl postaven teprve na počátku 20. století. Jeho majitelem byl tehdy velmi uznávaný a také velmi movitý pán Ott. V současnosti prošel hotel výraznou rekonstrukci a také modernizací, což ovšem neubralo nic na jeho historickém kouzlu.

Ubytování:
Ubytování je nabízeno v 95 pokojích typu standart, superior, superior plus, siute, apartmány.

Ve vybavení pokojů je vana nebo sprcha a toaleta. Dále pak satelit a televizor, minibar, safe, telefon s přímou volbou, připojení na internet.

Komfort Superior – výhled do vedlejší ulice.
Superior Plus – výhled na lázeňský pak a kolonádu.
Suite – obývací pokoj s oddělenou ložnicí.
Apartmá – obývací pokoj s oddělenou ložnicí a kuchyňský koutek.

Gastronomie:
Restaurace Prima Vera nabízí českou, italskou a mezinárodní kuchyni, dietní koutek, snídaně a večeře formou bufetu.

Lobby bar je otevřen denně.

Captian´s James Cook Lounge je multifunkční salonek s konferenčním vybavením, knihovnou a Sat-TV, WiFi Zone

Léčení:
Ordinace lékaře a lékařského personálu přímo v hotelu 24 hodin k dispozici. Komplexní léčebná terapie, inhalace (Lesní pramen). Léčebné procedury s využitím přírodních zdrojů. Pitná kúra přímo v hotelu (Lesní pramen) a minerální koupele z přírodních pramenů. Hydroterapie, široká nabídka různých procedur.

Wellness:
Solarium, kosmetika, lasrové centrum, hotelový bazén s různými vodními atrakcemi, whirlpool, sauna, písková lehátka k dokonalému opálení – na bázi solária, shiatzu masáž, aroma masáž.

Hotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK -  kadeřnictví - holičství Hotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK -  je k dispozici letní terasaHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - disponuje kavárnouHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - krytý bazén v hotelu.Hotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Grandhotel PACIFIK, Mírové náměstí 84
Mariánské Lázně 35301 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Marianske-Lazne-Pacifik@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Grandhotel PACIFIK ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: